Do różnych zastosowań farb w sprayu zdążyliśmy się już nieco przyzwyczaić. Oprócz tego, że jest to rozwiązanie wygodne i ekonomiczne, pozwala również na uzyskanie ciekawych efektów wizualnych.

Szeroka gama produktów dostępnych w naszym sklepie pozwoli zarówno na dokonanie zmian w domu, jak i drobne naprawy czy też konserwację. Farby w sprayu dają bowiem trwały efekt, zabezpieczają powierzchnię i nadają im niesamowity wygląd. W ofercie turito.pl znaleźć można produkty uniwersalne do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego, które trwale i jednolicie pokryją różnego rodzaju powierzchnię – metal, tworzywa sztuczne, drewno czy tynk.

W ofercie dla domu są też farby ceramiczne do zadań specjalnych, którymi można pomalować sprzęt AGD czy produkty do malowania kaloryferów. Oprócz zastosowań typowo budowlanych i aranżacyjnych wiele osób wykorzystuje nasze produkty do prac artystycznych. Moda na odświeżanie starych mebli czy też tworzenie kolorowych metalowych konstrukcji to idealna przestrzeń, by wykorzystać doskonałe farby w sprayu.

Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą produktów dla domu, garażu czy przydomowego ogródka.