Motoryzacja to jedna z najbardziej kreatywnych branż. Miłośnicy dwóch czy czterech kółek poświęcają wiele czasu, by ich maszyny wyglądały świetnie.

Z pomocą przychodzi szeroka oferta produktów w sprayu dedykowana motoryzacji. Ta technika malowania pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, zabezpieczyć je przed korozją i pokryć jednolitą i trwałą warstwą farby. Warto zwrócić uwagę na produkty dedykowane poszczególnym elementom karoserii. Felgi dobrze jest pokryć lakierem akrylowym z efektem chromu w aerozolu, a dzięki temu będą one przez długi czas błyszczały i przykuwały uwagę. Farby metaliczne nadają powierzchniom trwały i piękny efekt. W ofercie dedykowanej motoryzacji można również znaleźć spraye, które będą niezbędne przy naprawie lub konserwacji sprzętu.

Znajdziesz u nas także zmywacze do hamulców, farby do zacisków hamulcowych, odrdzewiacze, lakiery i powłoki gumowe, które zabezpieczają powierzchnię i nadają jej ciekawy wygląd. Używając naszych produktów, masz pewność, że uzyskany efekt będzie nie tylko piękny, ale przede wszystkim trwały.

Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą produktów.